Pilnie potrzebujesz pomocy?

Dzwoń – 503 744 370

Auto IP to firma łącząca duże doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem na rynek używanych pojazdów. W naszej ofercie znajdziesz bardzo różne pojazdy, od motocykli po samochody ciężarowe i specjalistyczny sprzęt. Łączy je jedno – to nie są przypadkowe przedmioty! Dzięki naszym kompetencjom oraz licznym kontaktom wypracowanym przez lata możemy zaoferować ci towar wysokiej jakości w cenie nieosiągalnej dla konkurencji.

Pojazdy, które aktualnie znajdują się w naszej ofercie znajdziesz w dziale OFERTA. Warto też zajrzeć do działu WKRÓTCE W OFERCIE – znajdziesz tu samochody, które prawdopodobnie niedługo pojawią się naszej ofercie, jednak już teraz możesz o nie zapytać. Zawsze możesz również do nas zadzwonić i porozmawiać o swoich wymaganiach i oczekiwaniach – wtedy poszukamy czegoś skrojonego na twoją miarę.

Pamiętaj też, że oferujemy pomoc przy załatwianiu formalności związanych z zakupem i rejestracją samochodu oraz transport. Jeśli więc wolisz samodzielnie znaleźć auto samodzielnie (lub już to zrobiłeś) zadbamy o to, żeby super-oferta nie zamieniła się w duży problem. Kliknij!

tel. 503 744 370

email: piotr@autoip.pl

insight_foto_kolo