Pomoc w formalnościach, transporcie i zakupie auta z zagranicy

Kupiłeś auto za granicą? Zrobiłeś to prawdopodobnie po to, by zaoszczędzić trochę pieniędzy. Pamiętaj, że jeśli popełnisz błąd, to zamiast oszczędności mogą czekać cię dodatkowe wydatki. Warto przy okazji oszczędzić też czas i nerwy korzystając z naszej oferty pomocy.

dokumenty

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w branży możemy ci pomóc! Nasza oferta polega na:

  • Pomoc w załatwianiu formalności związanych ze sprowadzeniem auta z zagranicy
  • Transport pojazdu z zagranicy

Znalazłeś auto lub inny pojazd np. poprzez jeden z serwisów internetowych? W dzisiejszych czasach to bardzo proste, wystarczy umiejętność obsługi komputera i poruszania się w internecie oraz sprecyzowane oczekiwania co do samochodu. Jeśli auto już zakupiłeś to możemy pomóc ci w transporcie do kraju i załatwieniu formalności. Podpowiemy jakie dokumenty musisz posiadać by auto bezproblemowo zarejestrować w kraju i jak przy okazji zaoszczędzić parę złotych.

Najlepiej jednak, gdybyś skontaktował się z nami zanim jeszcze sfinalizujesz transakcję. Skontaktuj się z nami i pokaż ofertę, która cię zainteresowała. My zajmiemy się resztą. Wiemy o co zapytać sprzedawcę, byś nie wpakował się na „minę”. Wiemy też jak z nim rozmawiać, by być może „urwać” jeszcze parę groszy z ostatecznej ceny. Wiemy, jakie dokumenty musi mieć auto by można je było bez problemów sprowadzić i zarejestrować, przyjrzymy mu się również fachowym okiem na miejscu.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami! Najlepiej telefonicznie pod numerem 503 744 370